Duurzame relatiegeschenken met logo

Wij hebben ons assortiment uitgebreid met diverse duurzame relatiegeschenken. Ook deze artikelen bedrukken wij met een logo of huisstijl. Onze inkopers zijn op zoek gegaan naar de meest milieuvriendelijke producten. En ze hebben prachtige en unieke producten gevonden. Zoals duurzame notitieboeken, pennen, vaatdoeken en theedoeken. Daarnaast kunnen wij, al jaren, alle producten uit onze eigen drukkerij voorzien van gerecycled papier. Onderstaand een compleet overzicht van ons aanbod.

Duurzame notitieboeken

Ons notitieboeken assortiment is uitgebreid met de gepatenteerde en duurzame Appeel boeken van Castelli. Notitieboeken gemaakt van: appelschillen. De boeken bevatten pagina’s gemaakt van FSC® ecologisch appelpapier afkomstig uit duurzame bossen.

Pennen gemaakt van bamboe en tarwestro

Pennen gemaakt van 2 milieuvriendelijke materialen, namelijk bamboe en tarwestro. Pennen worden dagelijks nog volop gebruikt en klanten en relaties zijn er vaak erg blij mee. Maar vermijd de kunststof variant en kies voor deze duurzame pennen. Ook deze kunnen worden bedrukt met een logo of contactgegevens.

Notitieboeken van gerecycled leer

Leer is geen milieuvriendelijk materiaal. Voor het looien van leer zijn liters water nodig en tevens chemische stoffen. Leer gaat echter wel lang mee. Zonde dus om weg te gooien. Voor onze lederen notitieboeken wordt gerecycled leer gebruikt. Zo voorkomen we dat een goed materiaal verloren gaat en gaat het notitieboek lang mee.

100% biologisch afbreekbare vaatdoeken

Onze vaatdoeken zijn niet alleen praktisch maar ook nog eens duurzaam. Deze vaatdoekjes zijn van hoge kwaliteit en gaan lang mee. Mochten ze toch versleten zijn dan zijn ze 100% biologisch afbreekbaar. Ze worden bedrukt met een bedrijfslogo of ander ontwerp met onze watergedragen inkten.

 

Bekijk deze en andere duurzame relatiegeschenken